Şarap Mahzeni Haberler Galeri Iletisim

ODALAR & SUİTLER

The Colony'nin tüm misafir odaları ve suitleri, en yüksek uluslararası Hotel standartlarına göre tasarlanmış ve dekore edilmiştir. En iyi malzemeler tek tek seçilerek tüm mobilyaların The Colony Hotel'in titiz kalite kontrol anlayışına uygun olmasına özen gösterilmiştir. Işıklandırma, The Colony Hotel'in imzası niteliğindeki zenginlik duygusunu güçlendirmek için ayarlanmıştır. Zerafet ve konforu birleştiren her oda misafirlerimizin ziyaretini unutulmayacak bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmıştır.

CLUB ODALARI

Colony Club Odası yüksek Colony standartına göre lüks mobilyalarla döşenmiş ve geniş çift veya ikiz yataklara sahip cömert bir konaklama imkanı sunmaktadır.

RESIDENCE SUİT

Residence Suitimiz, Club odalarının tüm konforunu, zevkli ve ferah alanı ile birleştirerek sağlamaktadır. Geniş, konforlu kanepeler misafirlerimizin kendi ortamlarında dinlenebilmelerine ve ailece yemek yemelerine imkan sağlamaktadır.

CONTINENTAL SUİT

Club Odasından daha geniş olan Continental Suit, bireysel televizyonlarla birlikte hoş bir oturma odası sunmaktadır.

COLONY SUİTİ

Lüks konaklamadaki en üst seviyeyi yaşamak için, Colony Suitinin çift ahşap kapısını aralayıp geniş lobisine girdiğinizde sizleri her birinin kendi banyosu olan, çift yatak odası ve geniş salonu ile ihtişamlı bir oda bekliyor. The Colony Suit, siz değerli misafirlerimiz, arkadaşlarınız ve ailelerinize, konaklama ve serviste en yüksek standartları sunmak üzere tasarlanmıştır.