Şarap Mahzeni Haberler Galeri Iletisim

RESTORANTLAR & BARLAR

Heritage Lounge, gün içerisinde arkadaşlarınızla buluşmak veya akşam yemeği öncesinde iştah açıcı bir kokteyl için ideal bir mekandır. Kıbrıs yaşam tarzının heyecanını hissedebileceğiniz veya günün olaylarını aileniz ve arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz mükemmel bir mekândır. Garsonlarımız günün her saatinde sizlere bar hizmeti sunmak veya gün içerisinde isteğinize göre çerez ve akşamüstü çayı sunmak için hazır beklemektedirler. Kısa kış döneminde akşam serinliğini şöminenin sıcaklığında yudumlayacağınız içkilerle üzerinizden atabilirsiniz.

A la Carte menüsü ile Premier Restorant ve snack menüsü ile The Piazza sizlere leziz tatlar sunmak için hizmetinizdedir. Yaz mevsiminde öğle ve akşam yemekleri Vista Teras ve Misty Barın muhteşem manzarasında sunulmaktadır. Güneş uzaktaki dağların üzerinden batarken ve denizin rengi mora dönüşürken bu terasta yemek yemek, bu güzel adadan ayrıldıktan sonra uzun bir süre hafızanızdan silinmeyecek..

HERITAGE LOUNGE

Lobi katında bulunan Heritage Lounge kahve, çay veya bardan seçilecek bir içecek için ideal bir noktadır. Kapsamlı meze menüsü ve pasta büfesi ile gün içerisinde kısa bir mola vermek veya arkadaşlarınızla buluşmak için mükemmel bir mekândır.

PREMIER RESTORANT

Premier Restorant yıl boyunca hafif veya tam kahvaltı menüsü seçenekleri sunmaktadır. Öğle ve akşam yemeğinizi zengin açık büfemizden seçebilir veya alakart olarak tercih edebilirsiniz. Dünyanın her yerinden özel olarak seçilmiş şarapları içeren menümüzü istemeyi unutmayın. Premier Restorant ayrıca özel ziyafet amaçlı küçük ve büyük partilerde hizmet sunmaktadır.

VISTA TERAS

Vista Teras Restorant'ta yıldızların altında yemek yemek, büyülü bir tecrübedir. Yoğun ve stresli bir günün ardından, güneşin dağların arasından süzülüp batışını izleyebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs'taki en güzel ve leziz mutfağı ile Vista Teras Restorant sizlere keyifli geceler yaşatacak.

ROOFTOP MISTY BAR

Çatı katında bulunan Misty Bar, günün özel kokteylide dahil olmak üzere, her türlü içecek seçeneklerine sahiptir. Hafif öğle yemeği menümüz, sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

MISTY BALIK RESTORANT

Çatı katında bulunan Misty Bar, günün özel kokteylide dahil olmak üzere, her türlü içecek seçeneklerine sahiptir. Hafif öğle yemeği menümüz, sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

ZİYAFET VE TOPLANTILAR

Piazza, merkezi avlu etrafında yerleştirilmiş lüks mobilyaları ve konforlu locaları ile Osmanlıların ruhunu ve geçmişini yansıtmaktadır. Genellikle gündüz yemekleri ve akşamüstü çayı için tercih edilen Piazza, toplantılar ve konferanslardan, düğün ve ziyafetlere kadar iş veya özel etkinlikler için de ideal bir mekândır. The Colony Hotel’in profesyonel ekibi, organizasyonlarınızı unutulmaz ve başarılı kılmak için hizmetinizdedir.

Piazza’ya bitişik olarak daha küçük etkinliklerin veya birleştirilerek daha büyük etkinliklerin her türlü ihtiyacını gidermek için tasarlanmış Harvey ve James odaları bulunmaktadır. İş amaçlı müşterilerimize, sunumlar için tüm gerekli görsel teçhizat ve kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır.

THE HOUSE

Arkın Group çatısı altında, The Arkin Colony Hotel'in karşısında,2010 yılı Haziran ayınıda açılan, Girne'nin merkezine yakışan güzellikte olan The House and The Garden İngiletere'nin ünlü RPW iç dizayn firması tarafından tasarlanmıştır. Eski kıbrıs evi havasını yaşatmak için yeniden tasarlanan restorantımızda ayrıca Kıbrıs Zeytin ağacından yapılan masalar da kullanılmıştır.Ayrıca Restorantın mobilyaları özel olarak seçilmiş olup belli bölümlerinde dünyanın farklı yerlerinden gelen resimlerle dekore edilmiştir.

Görsel zenginliğinin, menülerde ve yapılan servislerde de devamını yaşayıp yaşamayacağınız konusunda şüpheniz olmasın. İstediğiniz herhangi bir yemek, tatlı ya da bir içki, hem tadı hem de sunumu ile sizi fethetmeye hazır.

The House sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.