CLUB ROOMS

Ortalama 24 m² genişliğindeki zarif Club odalarımız size konforu ve evinizin davetkar atmosferini vaat ediyor. Güvenli ve hızlı WIFI bağlantısı, uluslararası TV kanalları, otel müsaitliğine göre geniş çift kişilik veya ikiz yatak seçenekleri, duşa kabin, makyaj aynası çay/kahve yapma olanakları ile  tatilinizi unutulmaz kılın.

JUNIOR SUITE

Ortalama 32 m² genişliğindeki Lüks mobilyalarla döşenmiş Junior Süit odalarımız, en seçici konuklarımıza, onların arkadaşlarına ve ailelerine en yüksek standartlarda konaklama, servis ve hizmet sağlamak için tasarlanmıştır. Güvenli ve hızlı WIFI bağlantısı, uluslararası TV kanalları, otel müsaitliğine göre geniş çift kişilik yatak, duşa kabin, makyaj aynası , çay/kahve yapma olanakları, oturma grubu rahatlığını yaşayın.

RESIDENCE SUITE

Geniş ve konforlu kanepeler misafirlerimizin dinlenebilmelerine, ailece yemek yemelerine imkan sağlamaktadır. Farklı ışıklandırılmıs ve dekore edilmiş tavanı ile benzersiz görünüme sahip olan odalarımızın banyosunda ayrı jakuzi ve duş yer almaktadır

PREMIER SUITE

Lüks konaklamadaki en üst seviyeyi yaşamak için, Colony Suitinin çift ahşap kapısını aralayıp geniş lobisine girdiğinizde sizleri her birinin kendi banyosu olan, geniş salonu ile ihtişamlı bir oda bekliyor. Premier Suit, siz değerli misafirlerimiz, arkadaşlarınız ve ailelerinize, konaklama ve serviste en yüksek standartları sunmak üzere tasarlanmıştır.